cs en de

kreativní návrhy
interiérů

Dobrý nápad s pečlivě připraveným
návrhem je klíčem úspěšného výsledku.

Poutavé řešení interiéru

Dobrý nápad s pečlivě připraveným návrhem expozice je klíčem úspěšného výsledku. Naše dlouholeté zkušenosti s realizací kompletních expozic, včetně jejich interiérů a vybavení, úspěšně využíváme pro návrhy a realizace interiérů. V rámci realizace zajišťujeme také výrobu nábytku a dalšího vybavení. Naší specializací jsou poutavá řešení interiérů obchodů a provozoven společností různých oborů.

Co pro Vás zajistíme?

  • výtvarné a prostorové řešení expozic a interiérů
  • 3D vizualizace a animace
  • technické řešení
  • projektová dokumentace

Nasloucháme Vašim potřebám

Pečlivý návrh interiérů pomůže Vaší společnosti v mnoha ohledech. Zákazníci se budou rádi vracet do příjemných a zajímavých míst. Vaši pracovníci se budou cítit v dobrém prostředí lépe, což se projeví na jejich profesních výkonech. Bez kvalitního a názorného návrhu interiéru si lze jen těžko představit, jak bude realizace po dokončení skutečně vypadat. Proto všechny návrhy zpracováváme prostřednictvím 3D modelu. Přesvědčte se sami a podívejte se na některé realizované 3D návrhy interiérů.

Cena za návrh interiéru

Cenové rozpětí se liší v závislosti na rozsahu a složitosti projektu. Pokud máte zájem o kreativní řešení interiéru, kontaktujte nás, navrhneme rozpočet projektu na míru Vašim potřebám a požadavkům.

Zařídíme vše za vás

Přenechte starosti s účastí na výstavě našemu sehranému týmu. Zařídíme komplexní realizaci expozice a zajistíme vše potřebné pro Váš úspěch na veletrhu.
Zeptejte se nás, rádi Vám zašleme cenovou nabídku a zodpovíme veškeré dotazy.
+420 543 420 511 nebo na info@haifa-design.cz